دارک وب چیست
دارک وب چیست

دارک وب چیست – هر آنچه که باید از شبکه ی مخفی خلافکاران بدانید

دارک وب یا وب تاریک شبکه ای مخوف در اینترنت است که از دسترس کاربران عادی خارج است , اما جالب است بدانید که شما تنها به 15 درصد از کل اینترنت دسترسی دارید و قادر به استفاده از آن هستید و 85 درصد از کل فضای اینترنت را به ترتیب دیپ وب و دارک وب تشکیل داده است.

برای مثال سایتهای پر آوازه مانند google یا yahoo و تمام سایت هایی که شما میشناسید و تمام سایت هایی که در طول عمر خود به آنها مراجعه کردید فقط و فقط جزو 5 درصد از اینترنت هستند و مابقی آن را دارک وب و دیپ وب تشکیل داده است.

سایت های دارک نت قابل جستجو در موتورهای جستوجو نیستند و با مرورگرهای عادی نمیتوانید وارد اینگونه از سایت ها شوید بنابراین امروز قصد داریم در سایت رسمی دارک دابلیو که مرجع رسمی شناخت ناشناخته های اینترنت است شما را با این موضوع آشنا کنیم.

اینترنت به چه چیزی شباهت دارد

کوه یخ اینترنت
کوه یخ شبیه ترین تشبیه به اینترنت

بسیاری از کارشناسان به دنبال این بوده اند که اینترنت را به چیز خاص تشبیه کنند و تنها چیزی که میتوانست به اینترنت شباهت داشته باشد کوه یخ است همینطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید قسمت بسیار کوچک از کوه یخ روی آب قرار دارد و قابل مشاهده است و بخش عظیمی از آن در آب است در صورتی که کسی نمیداند و همگی تصور میکنند که کوه یخ فقط همانقدری است که قابل دیدن است.

پس نتیجه میگیریم که بخش کوچک قابل مشاهده اینترنت مثل همین سایت و بسیاری از سایت های دیگر که به سادگی به آن دسترسی دارید جزو وب عمومی هستند , وقتی مقداری پایین تر برویم به دیپ وب میرسیم که میخواهیم آن را به شما معرفی کنیم.

دیپ وب چیست ؟

دیپ وب با دارک وب متفاوت است هر چند که تقریبا شبیه به هم هستند ولی برابر نیستند , دیپ وب  به بخشی از سایت ها گفته میشود که نیاز به ورود یا همان لاگین در سایت ها دارد برای مثال در همین سایت ثبت نام کنید و لاگین کنید وارد دیپ وب شده اید ! یا مثلا وارد اکانت جیمیل خود شوید یا وارد اینترنت بانک خود شوید در واقع وارد دیپ وب شده اید.

به وبی که برای ورود نیاز به یوزر و پسورد باشد و قابل شناسایی توسط موتورهای جستجو نباشد و از طریق مرورگرهای عمومی و عادی مثل گوگل کروم ,فایرفاکس , اوپرا و …. قابل دسترس باشد را دیپ وب میگویند زیرا این هم یک نوع وب پنهان است و برای ورود نیاز به نام کاربری و رمز عبور است و کاملا شخصی است , بنابراین نتیجه میگیریم که deep web یک مرتبه پایین تر از وب عمومی یا surface web طبق عکس کوه یخ است.

دارک وب چیست؟

دارک وب چیست
دارک وب چیست و چرا وجود دارد

قبل از اینکه بگوییم دارک وب چیست باید بگوییم که وب پنهان با چه هدفی و توسط چه کسانی ایجاد شد , دارک وب با هدف فعالیت غیر قابل شناسایی بودن و توسط ارتش سری آمریکا ایجاد شد که به مرور زمان این فعالیت به اوج رسیده و استفاده از آن عمومی شد.

دامنه ی دارک وب یک دامنه عادی مثل com , net , ir , org و امثال اینها نیست بلکه دامنه ی دارک نت با پسوند .onion  است که مرورگرهای عادی قادر به باز کردن محتوای دامنه ی onion  نیستند و تنها مرورگری که قادر به بازگشایی آدرسهای اینترنتی با دامنه onion  است مرورگر تور

(tor browser) است.

آموزش ثبت دامنه ی onion

در وب عادی افراد قابل شناسایی هستند و اگر جرم و جنایتی اتفاق بیفتد به راحتی فرد مجرم قابل ردیابی بوده و بلافاصله توسط پلیس دستگیر میشود اما در دارک وب اینطور نیست و در طول روز جنایتهای باور نکردنی اتفاق میفتد میخواهید بدانید چه جنایتی؟ پس کمربند خود را محکم ببندید تا به قسمت کوچکی از جنایات ها که در وب پنهان یا دارک نت اتفاق میفتد سر بزنیم

1-خرید و فروش مواد مخدر

در دارک نت به راحتی میتوانید هر گونه مواد مخدری خرید و فروش کنید ,فرقی نمیکند که چه نوع مواد مخدری باشد هر نوعی که وجود داشته باشد به صورت امن میتوانید تهیه کنید و شخص فروشنده هیچوقت قابل ردیابی نیست.

2-خرید و فروش اسلحه

اسلحه میخواهید؟ نمیدانید از کجا تهیه کنید؟ خوب بسیار ساده است دارک وب برای همین کار است به دارک وب بروید یک اسلحه بخرید ! کافی است وارد دارک وب شوید و اسلحه ی خودتان را برای فروش بگذارید یا اسلحه خریداری کنید.

3-دسترسی به اطلاعات سیاسی

یک شخص مهم هستید و میخواهید به اسرار محرمانه ی دولت ها دست یابید؟ در دارک وب هر نوع اسرار سیاسی وجود دارد وارد شبکه ی تور شوید و همین حالا به اطلاعاتی که نیاز دارید دست یابید.

4-استخدام قاتل

استخدام قاتل
استخدام قاتل

میتوانید قاتل استخدام کنید!

در دارک وب قاتلانی وجود دارند که تنها در قبال دریافت وجه حاظر به قربانی کردن شخص مورد نظر شما هستند به اصطلاح عامیانه عکس بده جنازه تحویل بگیر.

5-شکنجه گر

شکنجه
استخدام شکنجه گر

در دارک وب افرادی هستند که کارشان زجر و شکنجه دادن است و مبلغی را دریافت کرده و در قبالش شخص مورد نظر شما را شکنجه میکنند

یا میتوانید شکنجه شدن شخصی ناشناس را به صورت لایو تماشا کنید.

برای مثال شخصی به شکنجه گر  در دارک وب مبلغی را پرداخت میکند و خودش پشت رایانه یا در موبایل خود به شبکه ی تور متصل میشود

و دستور میدهد که آب جوش بر بدن شخص مورد نظر بریز یا زنده زنده شکمش را بشکاف و روده اش را بیرون بکش یا دست و پای او را قطع کن.

6-ساخت عروسک لولیتا

در دارک نت میتوانید عروسک لولیتا سفارش دهید شاید در ابتدا بگویید عروسک که چیز خوبی است اما دعوت میکنیم عکس زیر را با دقت نگاه کنید.

عروسک لولیتا
عروسک جنسی لولیتا

خوب فکر میکنم متوجه شدید که عروسک لولیتا چیست , عروسک لولیتا یک انسان است!

اشخاصی در دارک وب عروسک لولیتا سفارش میدهند در واقع اینها افرادی هستند که جنون جنسی دارند

در این بین آدم ربایانی هستند که به ندامت گاه های بی سرپرست رفته یا در خیابان دختران تنها یا حتی پسران را طعمه قرار داده و سرقت میکنند

سپس طبق سفارش مشتری دختر بیچاره را توسط دکتر جراح متخصص به شکل عکس بالا در خواهند آورد و سفارش را برای مشتری ارسال میکنند

و همانند یک برده با او رفتار میشود که اطلاعات تکمیلی را میتوانید با کیلیک بر روی این لینک مطالعه کنید

7- اورانیوم

حتی سنگ اورانیوم هم در این شبکه  پیدا می‌شود , سنگ اورانیوم ماده‌ای شیمیایی است که پس از پالایش , به ماده‌ای اتمی در سطح سلاح  تبدیل می‌شود.

8- استخدام هکر

در دارک وب میتوان هکر استخدام کرد , در دارک وب هکرهای بسیار حرفه ای وجود دارند که میتوان آنها را برای هر اموری استخدام کرد.

روش مبادله پول در دارک نت چگونه است؟

دیپ وب و ارز رمز پایه
ارز رمز پایه

روش مبادله پولی در وب تاریک متفاوت است برای مثال شما اگر بخواهید یک کالای ممنوعه از وب تاریک خریداری کنید یا خدمات غیر قانونی دریافت کنید باید وجه آن را بپردازید.

طبیعتا فروشنده در دارک وب شماره کارت خود را اعلام نمیکند یا یک درگاه بانکی ندارد زیرا در کمتر از 24 ساعت دستگیر میشود و شما هم به عنوان خریدار یا سفارش دهنده دستگیر میشوید.

بنابراین برای مبادلات پولی از ارز دیجیتال بیت کویین یا ارزهای رمز پایه استفاده میشود

که هیچ کس قابل ردیابی کردن خریدار و فروشنده یا به اصطلاح پرداخت کننده ی مبلغ و برداشت کننده ی مبلغ نیست.

آیا دارک نت محیط امنی برای وب گردی است؟

خطرناک ترین مکان و ترسناک ترین مکان در شبکه ی اینترنت وب تاریک است زیرا با ورود به دارک وب امنیت خود را به خطر می اندازید

با ورود به بعضی از سایتهای دارک وب تلفن همراه شما یا رایانه ی شما به سرعت هک میشود و هکر به اطلاعات شما دسترسی پیدا خواهد نمود

و تمامی حریم خصوصی شما به خطر می افتد حتی آدرس محل سکونت یا مکان فعلی شما از طریق لوکیشن تلفن همراهتان به دست جنایت کاران حرفه ای خواهد افتاد!

در بعضی اوقات خودتان به همین سبب طعمه ی یک شکنجه گر یا قاتل میشوید که برای سرگرمی شخصی دیگر کشته میشوید

یا شکنجه خواهید شد و اسباب سرگرمی شخص دیگر میشوید.

حتی گزارش شده عده ای به دارک وب و سایتهای مهمی از دارک وب وارد شده اند و تلفن همراه و سیستم خود را برای همیشه از دست داده اند.

در سایتهای دارک وب اطلاعات بسیار مهمی وجود دارد و اتفاقات وحشتناکی خواهد افتاد

برای همین است که هکر های دارک وب پس از ورود شما به این شبکه رایانه یا تلفن همراه شما را میسوزانند تا امنیت آنها جهت شناسایی به خطر نیفتد.

در یک کلام و خلاصه دارک وب محل فاسد و غیر قابل تحمل است.

دارک نت یک جهنم واقعی

از نظر من دو جهنم وجود دارد , جهنمی در دنیای پس از مرگ و جهنمی در این دنیا با نام وب تاریک که در آن قانون جنگل حکم فرماست.

افراد حاظر در آن جهت بقا و دریافت منفعت و پول بیشتر  تلاش میکنند و دست به هر کار کثیف و غیر انسانی میزنند و یکدیگر را نابود میکنند.

به مرور تمامی این مطالب را موشکافی کرده و زیر ذره بین وب سایت رسمی دارک دابلیو قرار خواهند گرفت.

همچنین برای آموزش ورود به دارک وب اینجا کیلیک کنید

نظر خود را با ما در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید

1/5 - (1 امتیاز)

درباره ی administrator

علاقه مند به طراحی سایت و مسائل ماورالطبیعه هستم بر همین اساس تصمیم گرفتم سایت دارک دابلیو رو در اردیبهشت سال 98 استارت بزنم تلگرام من: ingili

مطلب پیشنهادی

قتل در دارک وب

فیلم عجیب و کد گذاری شده در دارک وب توسط قاتلین سریالی

قتل در دارک وب چیز عجیبی نیست اما بدترین چیز این است که قاتلین و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *