رد روم
رد روم

همه چیز درباره رد روم

رد روم یا اتاق قرمز یا به اصطلاح انگلیسی (RED ROOM) به سایت های دارک وبی اطلاق میشود که در آن هر جرم و جنایتی اتفاق می افتد این سایت ها بسیار وحشتناک هستند و شما میتوانید به صورت زنده یا آفلاین در ازای پرداخت وجه در قالب بیت کوین شکنجه و یا قتل اشخاص را مشاهده کنید در واقع این سایت ها پاتوق مناسبی برای افراد سادیسمی و کسانی است که از دیدن شکنجه و آزاد دیگران لذت میبرند .

red room
رد روم یا اتاق شکنجه چیست؟ آیا این یک حقیقت است؟

تاریخچه ی رد روم

تاریخچه ی اتاق قرمز به زمانی بر میگردد که دارک وب ایجاد شد در واقع دارک وب مکان امن برای خلافکاران است و از آنجایی که مبادلات پولی از طریق ارز دیجیتال بیت کوین انجام میشود خلافکاران تحت هیچ شرایطی به دام دولت ها نمی افتادند و به مرور تفکر ایجاد اتاق های قرمز جهت کسب در آمد بیشتر به راه افتاد.

در red room  هر جنایتی از جمله شکنجه آزار و اذیت جنسی , قتل , پورنوگرافی کودکان و … اتفاق می افتد , ایده ی اتاق شکنجه از آنجا شروع شد که قاتلین و  افراد جانی و سادیسمی فکر کردند که برای ایجاد در آمد بیشتر بهتر است تا شکنجه های خود را در معرض مشاهده ی علاقه مندان قرار دهند و در قبالش پول دریافت کنند

مثلا شخصی بسیار مشتاق است که شکنجه ی دیگران را ببیند و یا از کشته شدن دیگران و دیدن این موضوع به صورت آنلاین لذت میبرد بنابراین به شخص شکنجه گر از طریق سایت رد روم در دارک وب پول پرداخت میکند و دسترسی تماشای این واقعه به او داده میشود و اگر بیشتر پول پرداخت کند میتواند در امور شکنجه از راه دور دخالت کند.

بنابراین به یک اتفاق دو سر سود برای مجرم دارک وبی منجر میشود یعنی هم از شخص اول که تقاضای شکنجه یا قتلی دارد پول دریافت کرده است و هم از عده ای که علاقه دارند این شکنجه را ببینند و یا دوست دارند در این کار مداخله داشته باشند پول گرفته است.

اولین سایت ترسناک شکنجه در دارک وب چه بود؟

اتاق شکنجه
آتاق شکنجه

مرگ برای توDeath for you” یکی از اولین سایتهای ترسناک رد روم که در چهار چوب شکنجه و قتل افراد بود فعالیت میکرد , این سایت بسیار ترسناک و هولناک دارک وبی یکی از بزرگترین سایتهای این عرصه در شبکه ی پنهان تور بود , فضای سایت بسیار ساده و کلیشه ای بود و رنگ سایت از دو رنگ سیاه که نشان از ترس و وحشت داشت و قرمز که نشان از خون و شکنجه تزیین شده بود.

و در زیر منوی سایت نوشته شده بود:

در این سایت جزییات جنایت آمیز و خونین را تجربه خواهید کرد , ما یک تیم جهانی هستیم که برای سرگرم کردن شما فعالیت میکنیم , ما خودمان را وقف سرگرم نمودن شما کرده ایم ,شما میتوانید به صورت زنده جنایت هایی چون قتل , شکنجه و تجاوز و هر چیز منفی را مشاهده کنید و لذت ببرید کافی است یک بار حق عضویت را پرداخت کنید و یک سال به رایگان سرگرم شوید. تماشاگران نمیتوانند در امور مشارکت کنندگان تعامل داشته باشند و یا درخواست شخصی بکنند  همچنین شما میتوانید کامنت های خود را به صورت بی نام منتشر کنید.

سایت مرگ برای تو پس از دو سال فعالیت و به جیب زدن پول های بسیار زیاد و خارج از تصور  و ارائه ی جنایت های وحشتناک به یکباره ناپدید و برای همیشه تعطیل شد کسی نمیداند که چه سرنوشتی بر سر این سایت آمده است.

سپس سایت های رد رومی بسیار زیاد به واسطه ی الگو گیری از مرگ برای تو تاسیس شدند و شروع به فعالیت کردند و هم اکنون دارک وب پر شده است از سایت های رد روم و خلافکارانه که هر روز بیشتر از دیروز میشوند.

رد روم های آنلاین و آفلاین

سایت های red room به دو نوع آفلاین و آنلاین تقسیم میشوند.

در رد روم های آفلاین فعالیت به این صورت است که با پرداخت مبلغ شما فیلم های ضبط شده ی شکنجه را دریافت میکنید که این نوع اتاق های قرمز در گذشته بسیار فعال بودند به مرور زمان و پیشرفت تکنولوژی رد روم های آفلاین طرفداران خود را از دست دادند و جای خود را به آنلاین واگذار کردند که به مراتب ترسناک تر شدند.

در رد روم های آنلاین تمامی جنایات به صورت لایو و لحظه ای به مخاطبان مخابره میشود و مخاطب در لحظه بدترین شکنجه و جنایت های غیر انسانی را شاهد خواهد بود.

بعضی از رد روم ها هم به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین فعالیت میکنند , به این شکل که در صفحه ی اول خود تایمر قرار میدهند که در 3 روز دیگر قرار است به صورت زنده جنایت خاص را در اینجا رقم بزنیم , شما میتوانید برای دیدن شکنجه ی افراد, در روزهای گذشته به صورت آفلاین که در قالب فیلم ضبط شده آماده است مبلغی را پرداخت کنید و آن را مشاهده کنید.

برای آموزش ورود به رد روم کیلیک کنید

 

طعمه های red room چه کسانی هستند؟

ترسناک
وحشتناک

طعمه های رد روم افراد بی سرپرست و بی خانمان یا بیماران تیمارستانی هستند که به راحتی توسط آدم ربایان ربوده میشوند زیرا این افراد کسی را ندارند که پس از ربوده شدن پیگیر آن ها شود, به همین سبب درصد به دام افتادن مجرمان دارک وب به صفر میرسد یا طعمه ها کسانی هستند که توسط شخص دیگر دستور داده شده تا مورد شکنجه و آزار قرار بگیرند.

در بیشتر اوقات اتفاق افتاده که بازدید کنندگان مبلغ را در اتاق شکنجه پرداخت نموده اند و منتظر شروع شکنجه و آزار و اذیت شده اند اما هیچ اتفاقی نیفتاده و سرشان کلاه رفته است.

نتیجه گیری کلی:

هر گونه فعالیت در دارک وب فقط به جهت انجام اعمال غیر انسانی است و دارک وب فضای امن برای جرم و جنایت و خلاف است زیرا اگر کسی قصد داشته باشد سالم فعالیت کند در وب عمومی این کار را انجام میدهد پس ورود افراد سالم و آگاه در مکان های دارک وب و رد روم هیچ معنایی نخواهد داشت.

ورود به وب تاریک و رد روم ها بسیار ترسناک و اشتباه است و عواقب جبران ناپذیری را متحمل شما خواهد کرد بنابراین جدا از ورود به دارک وب خود داری کنید.

با نظرات خود ما را همراهی کنید

 

 

4.5/5 - (6 امتیاز)

درباره ی administrator

علاقه مند به طراحی سایت و مسائل ماورالطبیعه هستم بر همین اساس تصمیم گرفتم سایت دارک دابلیو رو در اردیبهشت سال 98 استارت بزنم تلگرام من: ingili

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *